Sıkça Sorulan Sorular

 • Ozmopay nedir?
  Ozmopay ürünü sanal ortamdaki harcamalarınızı gerçekleştirebilmeniz için tasarlanmış bir ön ödemeli kart sistemidir. Ozmopay kullanıcılarına daima sorunsuz bir ödeme deneyimi sunmaktadır.
 • Ozmopay Ödemelerde Güvenlimidir?
  Ozmopay internet sitelerindeki bakiye hesaplarınıza para yüklemenin en etkili ve en güvenli yöntemidir. Online ortamda güvenli işlemler için ozmopay kartında 18 haneli dijital korumalı benzersiz pin kodu bulunmaktadır ( Ozmopay pid Kodu ) tek kullanımlıktır. Ozmopay ürününüzü korumak tamamen size bağlıdır ödeme yapacağınız firma dışında kimse ile paylaşmayınız 3 şahıslar ile kod numaranızı paylaşmayınız.
 • Ozmopay satın almak için kayıt açmam gerekiyor mu?
  Hayır ozmopay ürününü satın almak için kişisel bilgilerinize ihtiyaç duyulmaz. Bayilerimiz üzerinden temin edebilir tamamen anonim kalabilirsiniz.
 • Ozmopay pin değerleri ne şekildedir?
  Ozmopay Kartları aşağıdaki para miktarlarında bulunmaktadır: €10, €15, €20, €25, €30, €50, €60, €70, €80, €100, €150, €200, €250, €300, €400, €500, €1000, €1500 ve €5000. Belirtilen bu miktarları resmi bayilerimizden satın alabilirsiniz. Lütfen satın alma işlemlerinizi her zaman resmi bayilerimiz aracılığıyla gerçekleştiriniz.
 • Nasıl ozmopay kart satın alabilirim?
  Paykasa Kart satın alma işlemi çok kolaydır. BAYİ LİSTESİ
  1. Resmi satıcısının web sitesine girin.
  2. Satın almak istediğiniz kartların miktarını ve değerini seçin.
  3. Ödeme yöntemini seçerek ödemenizi gerçekleştirin.
  4. Ödemeniz onaylandıktan sonra e-posta yoluyla kart bilgileriniz size ulaşır.
 • Ozmopay satın alırken bayilere nasıl ödeme yapabilirim?
  Ozmopay bayilerimize bulunduğunuz ülkedeki en popüler ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme gerçekleştirebilir ve ozmopay kart'a sahip olabilirsiniz. Örn ; Banka Havalesi, Kredi Kartı ile Ödeme, Bitcoin ile Ödeme gibi popüler yöntemleri kullanarak sahip olabilirsiniz.
 • Ozmopay kupon kodumu nerede kullanabilirim?
  Ödeme yapmak istediğiniz online alışveriş veya yerel mağazalarda ozmopay logosunu gördüğünüz heryerde kullanabilirsiniz. Eğer en çok tercih ettiğiniz yerel işletmede veya online internet sitelerinde ozmopay ile ödeme seçeneği yok ise bize bunu bildirebilirsiniz bizde bu konuda ne yapabileceğimize bakalım :)
 • Ozmopay kart'ımı nasıl kullanabilirim?
  Ozmopay kart ile para yatırmak istediğiniz internet sitesinin para yatırma menüsünde bulunan ödeme metodlarından ozmopay seçeneğini seçebilir elinizde bulunan 18 haneli ozmopay pin numarasını ve tutarı girerek ödemenizi yapabilirsiniz. Yerel bir işletmede ozmopay ile ödeme yapmak için kasa personeline bildirin ardından kod bilginizi iletin ödemeniz onaylansın.
 • Ozmopay kullanırken ek ücret ödermiyim?
  Ek ücret ödeyip ödemeyeceğinizi öğrenmek için lütfen Ozmopay kartınızı kullandığınız üye web sitesinin Kullanım Şartlarını kontrol ediniz. Ozmopay Kart kullanılan web sitelerinde Ozmopay Kartınızın en azından değerine eşit tutarda bir ürün alabilirsiniz. Normalde ek ücret ödenmemektedir.
 • Ozmopay ile nasıl para çekebilirim?
  Paranızı çekmek için, kullanıcı hesabınıza giriniz ve talebinizi oluşturunuz. Eğer paranızı Ozmopay kart olarak almayı seçerseniz, talep ettiğiniz miktar değerinde ve 12 ay boyunca geçerli olacak 18 haneli Ozmopay kartınız tarafınıza iletilecektir.
 • Ozmopay pin kodumu nakite çevirebilirmiyim?
  Evet elinizde bulunan ozmopay kart kodlarınızı bayilerimiz aracılığı ile nakit paraya çevirebilirsiniz.
 • Ozmopay kart 'ıma tekrar yükleme yapabilirmiyim?
  Tek kullanımlık kart olduğu için yükleme yapılmamaktadır. Kartınız kullanıldığında yeni bir kartı almalısınız.
 • Ozmopay kart kodlarını kimler kullanabilir?
  18 yaş üzerinde olan herkes Ozmopay Kartlarını kullanabilir; banka hesabınızın olmasına gerek yoktur.